Wyszukiwanie zaawansowane
Cena: od: do:

Bezpieczne dziecko - nauka chodzenia

Bezpieczne dziecko - nauka chodzenia

Aby raczkujący lub stawiający pierwsze kroki maluszek nie zbliżał się do schodów czy drzwi, możemy je zabezpieczyć rozporową barierką ochronną do drzwi i schodów, która ochroni pociechę przed niebezpieczeństwem. Dzięki niej nasz podopieczny pozostanie z nami w wybranym pomieszczeniu, kiedy nie możemy biegać za nim po całym domu. Zabezpieczenie otwierania i zamykania utrudnia otwarcie barierki przez dzieci. Regulowane śruby, które rozpierają barierkę w przejściu, umożliwiają jej montaż w wybranym miejscu bez użycia narzędzi.

Barierka Ochronna dla Dzieci Poupy

Podczas nauki chodzenia zagrożeniem dla dziecka są wszelkiego rodzaju kanciaste elementy, znajdujące się na jego drodze – rogi stołu, parapetu, półek czy innych mebli. Dla ochrony dziecka przed uderzeniem o nie polecamy zastosować zabezpieczenia narożnikowe trójkątne POUPY

Zabezpieczenia Narożnikowe Trójkątne Poupy

lub zabezpieczenia narożnikowe okrągłe POUPY

Zabezpieczenia Narożnikowe Okrągłe POUPY

łatwo montowane na meblach za pomocą dołączonej taśmy dwustronnej.

Ciekawe świata dziecko chętnie zajrzałoby do szafek, szuflad i lodówki, co – poza wyrzuceniem ich zawartości – grozi też przytrzaśnięciem małych paluszków. Funkcję chroniącą może pełnić specjalne zabezpieczenie szuflad i szafek dbającej o najmłodszych marki Poupy.

Zabezpieczenie Szuflad i Szafek Poupy

Toaleta również jest „pułapką” na maluchy, w której przyda się ochrona paluszków przed spadającą klapą. Tutaj z pomocą może przyjść uniwersalne zabezpieczenie toalety, lodówki i szuflad Poupy.

Uniwersalne Zabezpieczenie Szuflad, Lodówki i Toalety Poupy

Kiedy mowa o bezpiecznych paluszkach malucha, trzeba wspomnieć także o piankowych zabezpieczeniach do drzwi, które uniemożliwiają zatrzaśnięcie skrzydła. Kiedy dziecko śpi – to ważne również ze względu na unikanie towarzyszącego mu hałasu.

Zabezpieczenie do Drzwi Poupy

Nie wszystkim potknięciom naszych latorośli możemy zapobiec, ale jest możliwe znacznie je zredukować. Warto w tym celu skorzystać z rekomendowanych przez nasz sklep akcesoriów i urządzeń wspomagających bezpieczeństwo naszych pociech, ponieważ zapewniają im ochronę, a nam – opiekunom – większą dawkę spokoju i komfortu.

Newsletter

Zapisz się aby otrzymywać kody rabatowe oraz informacje o promocjach i nowościach