Wyszukiwanie zaawansowane
Cena: od: do:

HULAJNOGI SCOOT&RIDE W KAŻDYM WIEKU

HULAJNOGI SCOOT&RIDE W KAŻDYM WIEKU

Szukając jeździka lub hulajnogi dla swojego dziecka zwracamy uwagę na to aby była ona przede wszystkim bezpieczna, funkcjonalna a także aby została z nami na lata. Ten zestaw cech możesz znaleźć w hulajnogach austriackiej marki Scoot&Ride.

Scoot&Ride jest bestsellerem wśród marek oferujących hulajnogi i jeździki. Wszystko za sprawą połączenia funkcjonalności, wyjątkowego designu i wytrzymałości pojazdów. Każda hulajnoga odznacza się wyjątkowymi funkcjami.

 

Hulajnoga dla najmłodszych czyli pastelowy jeździk - hulajnoga 2w1

Twój Maluszek właśnie skończył rok i zastanawiasz się jaki jeździk kupić? Wybierając Highwaykick 1 otrzymujesz jeździk, który bez użycia narzędzi zmieni się w hulajnogę. HK1 rośnie wraz z Maluchem. Najniższa pozycja siedziska wynosi 22,5 cm a najwyższa 29 cm, dzięki temu najmłodsi użytkownicy jeździka korzystają z niego z pełna swobodą. Gdy nasz mały kierowca śmiale i pewnie chodzi czas na hulajnogę. Wybierając HK1 nie musisz kupować nowego pojazdu. Twoje dziecko może używać hulajnogi aż do 5 roku życia !

Bezpieczeństwo to podstawa! Z hulajnogą Scoot&Ride HK1 Twój Maluch jest chroniony przed upadkiem na nierównym terenie. Innowacyjny, regulowany system safety-pad umieszczony w dole przedniej części zapobiega przewróceniu się i utknięciu kół. 

Nie potrzebujesz żadnych narzędzi aby zmienić jeździk w hulajnogę. Zrobisz to za pomocą jednego przycisku. Pojazd będzie gotowy do jazdy po kilku sekundach, wystarczy obrócić siedzisko a stanie się ono kierownicą !

Aby zapewnić jeszcze większe bezpieczeństwo hulajnogi Scoot&Ride są wyposażone w blokadę kierownicy, dzięki temu Twój Maluch nie zmieni trasy niekontrolowany. 

Hulajnoga HK3 – hulajnoga od 3 roku życia

Po HK1 kolej na hulajnogę balansową. Dziecko od 3 roku życia może użytkować taką hulajnogę. HK3 wyposażona jest w ciche kółka LED, które świecą podczas jazdy! Przeznaczona jest dla dzieci od 3 roku życia i może być użytkowana aż do 7 roku życia, dzięki czemu będzie towarzyszem dziecka przez kilka lat. Dostępna jest w kolorach różowym oraz niebieskim

Jakie zalety posiada HK3?

- złożysz ją w ułamku sekundy bez użycia narzędzi, jest też łatwa w transporcie

- hulajnoga posiada regulację wysokości dzięki czemu jest zakupem na lata

- innowacyjny system safety-pad zabezpieczy Twoje dziecko przed upadkiem

- hulajnoga posiada blokadę kierownicy co przyda się szczególnie na początku nauki

- antypoślizgowy podest i łatwy w obsłudze hamulec zapewnia jeszcze większe bezpieczeństwo Twojemu dziecku

- świecące kółka LED

- błotnik umieszczony na tylnym kole

- kółka hulajnogi wyprodukowane są z trwałego materiału, który zapewnia amortyzacje wstrząsów

Hulajnoga HK5 - dla dzieci i dorosłych

Poznajcie hulajnogę Highwaykick 5 ! Jej zastosowanie przewyższa wszystkie inne hulajnogi, przeznaczona jest ona zarówno dla dzieci od 5 roku życia, jak również dla nastolatków i dorosłych! Maksymalne obciążenie hulajnogi to aż 80 kg, dzięki czemu posłuży nam ona przez długie, długie lata.

Hulajnogę HK5 możemy określić trzema słowami - zbalansowana, stabilna, zwrotna. Hulajnoga wyposażona jest w regulowaną rączkę, a szeroka i długa podstawa posiada powierzchnię antypoślizgową. Scoot&Ride nie tylko stawia na bezpieczeństwo ale także na jakość swoich produktów, dlatego też podstawa HK5 zbudowana jest aż z 4 warstw. Taka budowa daje wyjatkową wytrzymałość. Koła hulajnogi posiadają systemem PUAir, jest to rodzaj kompresji powietrza, który nadaje kołom wytrzymałość i przyczepność, a zarazem cichą pracę. Chcesz poznac wiecej szczegółów? Kliknij tutaj.

Jakie inne zalety posiada HK5?

- nie potrzebujesz narzędzi aby złożyć hulajnogę - wystarczy jedno przyciśnięcie guzika

- hulajnoga posiada regulację wysokości dzięki czemu jest zakupem na lata

- błotnik umieszczony na tylnym kole

- kółka hulajnogi wyprodukowane są z trwałego materiału, który zapewnia amortyzacje wstrząsów

- dostępna w kolorach czarnym, zielonym, koralowym i czerwonym.

Pamiętaj o bezpieczeństwie swojego dziecka - kaski są nieodłącznym elementem wyposażenia podczas jazdy hulajnogą. 

Kaski dla najmłodszych dzieci oraz kaski dla dzieci od 3 roku życia znajdziesz na morelkowe.pl. Dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej kaski dopasujesz do hulajnogi a przede wszystkim zapewnisz bezpieczeństwo swojemu dziecku.

 

Newsletter

Zapisz się aby otrzymywać kody rabatowe oraz informacje o promocjach i nowościach