Wyszukiwanie zaawansowane
Cena: od: do:

Polecane przez logopedów

Polecane przez logopedów

CO POLECAJĄ LOGOPEDZI?

Logopedzi są zgodni - picie z odpowiednich, specjalnych typów kubeczków oraz podawanie pierwszych pokarmów odpowiednią łyżeczką ma ogromny wpływ na rozwój narządów mowy. Wybierając odpowiednie produkty do podawania pokarmów i napoi pomagamy maluszkowi w odpowiedni sposób trenować mięśnie twarzy.

Poniżej przedstawiamy produkty dostępne w naszym sklepie, które są polecane przez logopedów i ortodontów na całym świecie.

Doidy      Picie z kubeczka Doidy Cup uczy precyzji ruchów, koordynacji i efektywności pracy mięśni twarzy, regulowania ilości pochłanianego płynu i koordynacji tej nowej techniki z połykaniem i oddychaniem. Maluszek korzystając z otwartego kubeczka Doidy kontynuuje naturalny sposób pobierania pokarmu i płynów wypracowany podczas ssania piersi mamy. Pijąc w ten sposób trenuje mięśnie twarzy, szczęki i języka, prawidłowo przy tym oddychając. Kubeczek jest wykonany z bezpiecznych materiałów pozbawionych BPA.

Kubek treningowy słoneczny doidy cup Kubek treningowy lawendowy Doidy Cup Kubki treningowe Doidy Cup

Reflo

Reflo to fantastyczny kubeczek z opatentowaną wkładką, która reguluje przepływ płynu, niezależnie od kąta nachylenia kubeczka - strumień napoju jest cały czas taki sam. Kubeczek Reflo został wielokrotnie nagrodzony i doceniony przez rodziców oraz logopedów. 

Kubek do nauki picia Reflo jest wykonany z bezpiecznego i trwałego plastiku pozbawionego BPA i ftalanów. Jest świetnym pomysłem na przejście z picia z butelki na picie ze zwykłego kubeczka.

Kubek do nauki picia RefloKubki do nauki picia Reflo

Spuni

Łyżeczka Spuni to niezwykła łyżeczka, która podczas podawania jedzenia maluszkowi angażuje do pracy te same mięśnie twarzy, które pracują przy ssaniu. Kształt łyżeczki Spuni sprawia, że dzieko zbiera z łyżeczki cały pokarm, który mu podajemy bez konieczności przechylania, odginania czy podnoszenia do góry łyżeczki. Łyżeczka Spuni jest polecana przez logopedów. 

Materiał z kórego jest wykonana łyżeczka nie zawiera BPA, BPS, phthalatenu i silikonu. Wytworzone z medycznego termoplastycznego Elastomeru (TPE) i przeznaczonego do kontaktu z żywnością Polypropylenu (PP).

Łyżeczki Spuni są dostępne w zestawie pakowane po 2 sztuki. Każda z łyżeczek w zestawie jest w innym kolorze.

Łyżeczka dla niemowląt SpuniŁyżeczka SpuniZestaw łyżeczek dla niemowląt Spuni

Newsletter

Zapisz się i otrzymaj 5% rabatu na pierwsze zakupy*

*OFERTA JEDNORAZOWA, NIE DOTYCZY PRODUKTÓW OBJĘTYCH INNYMI PROMOCJAMI