Wyszukiwanie zaawansowane
Cena: od: do:

Bezpieczne dziecko - kontakt wzrokowy podczas jazdy samochodem

Bezpieczne dziecko - kontakt wzrokowy podczas jazdy samochodem

Atrakcyjnym udogodnieniem podróży z pociechą są różnego rodzaju lusterka samochodowe do obserwacji dziecka. Najprostsze z nich - lusterko wsteczne Kiokids jest mocowane za pomocą przyssawki na przedniej szybie i pozwala kierowcy „mieć na oku” pasażera, którego fotelik jest zamocowany z tyłu, przodem do kierunku jazdy. Lusterko mocujemy w dogodnej pozycji dzięki obrotowej stopce i nie musimy obracać się do tyłu podczas jazdy. Wystarczy spojrzeć w lusterko, by wiedzieć, co robi w tej chwili nasz maluch.

Lusterko wsteczne do obserwacji dziecka

Innymi akcesoriami do obserwacji dziecka w czasie jazdy samochodem są lusterka samochodowe marki KIOKIDS mocowane na zagłówku tylnego siedzenia. Dzięki lusterku kierowca utrzymuje kontakt wzrokowy z dzieckiem, zwłaszcza podróżującym w foteliku mocowanym tyłem do kierunku jazdy za jego fotelem. Odbicie dziecka z lusterka na zagłówku jest widoczne we wstecznym lusterku, a to zapewnia wygodę opiekunowi prowadzącemu pojazd. Dzięki owalnemu kształtowi lusterka użytkownicy zyskują szersze pole widzenia. Lusterka KIOKIDS przypina się do zagłówka fotela czterema paskami. Lusterko regulowane na zagłówek posiada dodatkowo uchwyt regulujący, który pomaga precyzyjnie dopasować jego ustawienie do kąta widzenia kierowcy.

Regulowane lusterko samochodowe na zagłówek

Oprócz podstawowej funkcji, czyli umożliwienia kierowcy obserwacji dziecka bez odwracania się, niektóre lusterka, choć brzmi to niewiarygodnie, potrafią zabawiać dzieci. Mogą mieć postać zwierzątek: żaby, pandy czy lwa. Taka forma akcesorium przyciąga uwagę maluchów. Mocuje się je łatwo, naciągając na zagłówek rozciągliwą tkaninę i przyciągając gumkę.

BENBAT Lusterko do samochodu lew

Najpełniej wyposażonymi zabawkami z funkcją lusterka, umilającymi dziecku podróż są lusterka aktywne Benbat. Te wesołe gadżety nie tylko wygrywają melodie i wydają dźwięki, ale także poruszają czułkami i uszami, a nawet uśmiechają się do małego pasażera. Wszystkie te funkcje można dowolnie przełączać za pomocą pilota, wybierając kołysanki, szum oceanu, śpiew ptaków lub dźwięki lokomotywy. Do wyboru mamy lusterka w kolorach: szarym, niebieskim, różowym i zielonym.

Lusterko aktywne do samochodu blue Benbat

Dzięki takim i podobnym wynalazkom naszemu dziecku podróż samochodem może się miło kojarzyć z zabawą. Pamiętajmy jednak, aby poświęcić mu osobiście tyle uwagi i troski, ile potrzebuje przy wspólnym odkrywaniu świata – podczas bliższych i dalszych przejażdżek.

Newsletter

Zapisz się i otrzymaj 3% rabatu na pierwsze zakupy*

*OFERTA JEDNORAZOWA, NIE DOTYCZY PRODUKTÓW OBJĘTYCH INNYMI PROMOCJAMI