Wyszukiwanie zaawansowane
Cena: od: do:

https://www.morelkowe.pl/t14,okazje-cenowe-oraz-specjalne-oferty-promocyjne

Drewniane zabawki Adam Toys

Drewniane zabawki Adam Toys

Drewniane zabawki to nie tylko klocki, to również układanki, gry, tablice manipulacyjne, puzzle, pomoce szkolne, instrumenty muzyczne i wiele innych. Szeroką ofertą drewnianych zabawek może pochwalić się polska marka Adam Toys. Zabawki Adam Toys to w większości zabawki wykonane z drewna, zostały stworzone z myślą o tym, aby wspierać dziecko w prawidłowym rozwoju, pomóc w nauce, rozwijać jego kreatywność, spostrzegawczość i zręczność. Drewniane zabawki Adam Toys są wykonane z naturalnego drewna i pomalowane bezpiecznymi farbami. 

Flagowe produkty marki Adam Toys to zabawki muzyczne wspierające rozwój umysłowy i motorykę małą, wspomagają również rozwój słuchu i poczucie rytmu dziecka. Wpływ muzyki na rozwój dzieci jest nieoceniony. Dziecko już w brzuchu mamy odbiera dźwięki i reaguje na nie. Po narodzinach niemowlę potrafi rozróżnić głos matki od głosów innych domowników, uspokaja się przy kołysankach a my rodzice dostrzegamy żywą reakcję Malca na muzykę. W kolejnych latach dziecko zaczyna nucić, tupać, klaskać aż w końcu śpiewać. Wykorzystywanie różnych instrumentów w rozwoju małego dziecka wpływa pozytywnie na oby dwie półkule mózgowe. Podczas muzykowania oby dwie te półkule są aktywne, prawa bierze udział w rozpoznawaniu dźwięków a lewa półkula odpowiada za rytm.

Absolutnym bestsellerem wśród instrumentów muzycznych marki Adam Toys dla najmłodszych jest stolik muzyczny


Stolik muzyczny Adam Toys dla dzieci jest idelanie dopasowany dla najmłodszych. Dziecko ma możliwość grania na kilku instrumentach - ma do dyspozycji 8-tonowy ksylofon czyli tzw. cymbałki, talerz, bębenek i trójkąt. Zabawa stolikiem muzycznym Adam Toys to przede wszystkim wielka radość dla dziecka i nieustający uśmiech ale również wspieranie jego rozwoju poprzez:

- Przyciąganie uwagi i naukę utrzymywania koncentracji przez stymulację dźwiękiem.

- Zachęcanie do odkrywania i skupiania się na miejscach, z których wydobywa się dźwięk.

- Ćwiczenie pamięci prowadzące do rozpoznawania oraz powtarzania melodii przez malucha.

- Rozwój nauki przez skojarzenia.

Kolejną propozycją zabawki muzycznej marki Adam Toys, którą dzieci uwielbiają jest tamburyn. Piękne, drewniane tamburyny pozwolą nam muzykować już z bardzo małym dzieckiem i będą wspaniałym uzupełnieniem dalszej edukacji muzycznej w przyszłości. Drewniane tamburyny znajdziesz w kolorze różowymniebieskim i zielonym. Na każdym instrumencie widnieje wizerunek lubianych przez dzieci zwierzątek. Zastosowanie naturalnego materiału jakim jest drewno sprawia, że instrument jest całkowicie bezpieczny dla dziecka, ponadto drewniane zabawki są dużo trwalsze i przyjemniejsze od plastikowych.

Kolejnym wspaniałym a zarazem prostym instrumentem jest marakas. Jest to pierwsza zabawka naszego Malucha, która wprowadzi go do świata rytmiki. Na początku muzycznej drogi marakas spełni rolę grzechotki, a w kolejnych latach posłuży jako idealny instrument do nauki rytmu. Możesz użyć tego prostego instrumentu w towarzystwie ulubionych piosenek Twojego dziecka lub jako bazy do wspólnego muzykowania. Drewniany marakas dzięki swojej prostocie nie będzie rozpraszać dziecka, a wręcz przeciwnie, wpłynie na jego wyciszenie. Ten wyjątkowy instrument znajdziesz w czterech kolorach, które idealnie pasują do tamburynów firmy Adam Toys, do wyboru mamy: niebieski z liskiem, różowy z króliczkiem, zielony z misiem oraz pomarańczowy z szopem Skomponuj swój zestaw i rozpocznij przygodę z muzyką!

Kolejną propozycją od Adam Toys są zabawki, które mają za zadanie pomóc dziecku w ćwiczeniu precyzyjnych ruchów oraz wzmocnić koordynację ręka- oko.

Jedną z propozycji takich zabawek jest Układanka z uchwytami mapa Świata Stosowanie układanek w zabawach z dzieckiem rozwija pozwala ćwiczyć motorykę małą i cierpliwość a także stymuluje mózg. To korzystne a zarazem proste ćwiczenie dające wiele zabawy naszemu Maluchowi. Wspiera pamięć dziecka, a po ułożeniu całej układanki Maluch może cieszyć się ze swojego osiągnięcia. Co więcej, dziecko zauważa, że nie od razu udaje się dopasować wszystkie elementy układanki co uczy je, że należy podejmować kolejne próby mimo porażek. Umiejętności zdobyte w pierwszych latach życia są ważne dla dalszego rozwoju dziecka i będą owocowały w kolejnych etapach rozwoju. Czynności, które wymagają umiejętności manualnych i dobrej koordynacji oko-ręka będą dla dziecka łatwiejsze w przyszłości jeżeli zadbamy o jego rozwój od samego początku.  
Układanka w kolejnych latach rozwoju pomoże dziecku poznać kontynenty oraz ich charakterystyczne zwierzęta i rośliny. Dodatkowo na mapie pojawiają się także charakterystyczne budowle z danych krajów jak na przykład Opera w Sydney, Mur Chiński czy londyński Big Ben.  

Inna propozycją drewnianej zabawki od marki Adam Toys, która nie tylko bawi ale również wspiera rozwój jest Przebijanka marchewkowe pole 

To zabawka dla dzieci, która ma wpłayw na wszechstronny rozwój małego dziecka. Wszytskie małe dzieci uwielbiają tłuc i uderzać - choć to niepozorna czynnośc to ma ona niebagatelny wpływ na ćwiczenie koncentracji i zręczności. Zabawka ta uczy analitycznego myślenia i kreatywności oraz kształtuje wyobraźnię przestrzenną oraz ma wpływ na rozwój motoryczny dziecka. Zabawa polega na wbijaniu poszczególnych elementów przebijanki za pomocą dołączonego młotka. Przebijanka Adam Toys pozwala dziecku na pełną swobodę w zabawie!

Dla małych miłośników motoryzacji Adam Toys przygotował świetną propozycję! Tor wyścigowy z autkami w walizce

Tor wyścigowy w walizce Adam Toys to masa zalet i sposobów na rozwijanie umiejętności! Przede wszystkim jest to kreatywna zabawka składająca się z 12 puzzli, drewnianej bramki i pachołka oraz trzech, wyjątkowych postaci: Adama z Europy, Brazylijki Tani oraz mieszkańca Azji chłopca Bao.  
Zabawa puzzlami rozwija inteligencję przestrzenną, koordynację oko-ręka i pozytywnie wpływa na wyobraźnię Malucha. Wykorzystanie trzech postaci z różnych części świata uczy dzieci tolerancji i rozwija umiejętności społeczne. Pozwala poznać różnicę między narodowościami oraz symbole charakterystyczne dla innych narodowości jak np. bambusowy kapelusz na głowie chińskiego chłopa Bao. 
Po złożeniu toru i przygotowaniu postaci pora rozpocząć wyścig ! Grę możemy urozmaicić używając kostki. Po wyrzuceniu danej liczby oczek możemy przesuwać naszego kierowcę po białych pasach toru zgodnie z wylosowaną ilością oczek. Taka gra da nie tylko ogrom radości ale także pozwoli naszym młodym kierowcom udoskonalić znajomość liczb
Cały zestaw znajduje się w walizce, która pozwoli Ci go łatwo przechowywać i uniknąć bałaganu. Dodatkowo możesz zabrać ją ze sobą w dowolne miejsce.   

Dla starszych dzieci Adam Toys zaprojektował Drewniany kalendarz bo nie od dziś wiadomo, że najlepszym sposobem na naukę jest zabawa! 

Odczytywanie i odnajdowanie się w przestrzeni czasu będzie dla Twojego dziecka łatwiejsze do zrozumienia dzięki tablicy z kalendarzem i zegarem Adam Toys
Na tablicy możemy wyznaczyć obecny czas, porę roku oraz godzinę lub bawić się na różne sposoby. Sprawdzi się również do organizacji dnia Twojego malucha i wyznaczaniu czasu np. na obowiązki domowe lub szkolne. Ułatwi dziecku zrozumienie w które dni chodzimy do szkoły oraz kiedy przychodzi pora snu. Z tablicy odczytamy takie informacje jak:

 - daty tj. dzień np. 15

- miesiąc

- dzień tygodnia np. poniedziałek, wtorek itp.

- godzinę

- obowiązki do wykonania w domu danego dnia

 - aktualną pogodę

- porę roku

Jedna zabawka pomoże nauczyć się wielu ważnych zagadnień oraz będzie pomocne również w szkole przez długie lata. Najmłodsze dzieci chętnie będą wyznaczać pogodę, wybierać odpowiednią porę roku oraz zaznaczać obowiązki do wykonania. Starsze zainteresują się dniami tygodnia i miesiącami, następnie datą oraz godziną.


 Warto inwestować w mądre, drewniane zabawki. Są nieocenioną pomocą w nauce, rozwijaniu różnych umiejętności. Drewniane zabawki Adam Toys to trwałe i solidnie wykonane produkty, które będą służyć długie lata. Wymienione przez nas propozycje są tylką częścią całej oferty marki Adam Toys. Aby zapoznać się z całagamą zabawek polskiego producenta wystarczy zajrzeć tutaj - Zabawki drewniane Adam Toys

Newsletter

Zapisz się aby otrzymywać kody rabatowe oraz informacje o promocjach i nowościach