Wyszukiwanie zaawansowane
Cena: od: do:

SZCZOTKA DO MASAŻU NA SUCHO MORELKOWE CZY JEST SKUTECZNA?

SZCZOTKA DO MASAŻU NA SUCHO MORELKOWE CZY JEST SKUTECZNA?

Szczotka do masażu na sucho morelkowe to niezawodny sposób na zdrową, gładką i jędrną skórę.  Wykonana w 100% z roślin - oprawiona w drewno bukowe, posiadająca włosie z kaktusa agawy oraz funkcjonalną przepaskę na dłoń, jest całkowicie naturalnym przyrządem do domowej pielęgnacji ciała 

Jak wykonać masaż szczotką morelkowe

Najważniejszą zasadą w szczotkowaniu jest regularność, warto wykonywać masaż szczotką codziennie. Nie poddawaj się zbyt łatwo, efekty warte są poświęcenia 5 min. dziennie na masaż,  5 minut ? Tak, wystarczy tylko 5 minut codziennego masażu aby nasza skóra była gładka i jędrna! Ważne aby szczotkować ciało w odpowiedni sposób: ruchy powinny być delikatne i wykonywane zgodnie z kierunkiem przepływu limfy – inaczej mówiąc w stronę serca. Masaż rozpoczynamy od stóp kierując się ku górze, przesuwając powoli szczotkę na łydki i uda. Brzuch masujemy kolistymi ruchami. Masaż rąk zaczynamy od dłoni, kierując się do ramion, aż do szyi, a następnie w kierunku piersi. Masaż w okolicy szyi, biustu, dekoltu i twarzy wykonujemy delikatniej niż na pozostałych częściach ciała. Miejsca, w których skóra jest uszkodzona należy ominąć. W miarę upływu czasu nasza skóra przywyknie do masażu, wówczas można odpowiednio zwiększać nacisk szczotki.

Poranny zastrzyk energii !

Szczotkowanie ciała najlepiej wykonać rano, tuż przed prysznicem. To najlepsza pora na zabieg. Masaż  pobudzi organizm, dostarczy tlen do wszystkich komórek, w zaledwie kilka minut poczujemy się jak po mocnej kawie!

                                                                                                         

Detoks dla organizmu

Szczotkowanie na sucho poprawia krążenie i drenaż limfatyczny, co może pomóc zmniejszyć stan zapalny i wzmocnić tkankę łączną, a tym samym zminimalizować cellulit. Lekarze zajmujący się  medycyną chińską, a także znawcy Ajurwedy uważają, że masowanie skóry suchą szczotką jest najlepszym sposobem na detoks organizmu.

Masaż szczotką pobudza do pracy kanały limfatyczne, które oczyszczają organy wewnętrzne ze znajdujących się w nich toksyn. Dzięki temu układ limfatyczny może poprawnie działać i spełniać swoje zadanie czyli odtruć krew i tkanki wewnętrzne a to pomaga chronić organizm przed zakażeniami i chorobami. Nieprawidłowa praca układu limfatycznego objawia się w postaci opuchlizny, głównie nóg, dochodzi do tego także ich drętwienie.

Najskuteczniejszy sposób na rogowacenie okołomieszkowe

Szczotkowanie ciała to naturalny peeling który znakomicie radzi sobie z rogowaceniem okołomieszkowym. Rogowacenie okołomieszkowe – to stan kiedy nasza skóra nadmiernie się złuszcza, martwe komórki naskórka zatykają ujścia mieszków włosowych i powstaje czerwona krosta. Szczotkowanie ciała na sucho jest najlepszą metodą na tę dolegliwość, ponieważ znakomicie radzi sobie z nadmiernie złuszczającym się naskórkiem i co ważne nie powoduje zapychania porów jak może mieć to miejsce po użyciu tradycyjnych kosmetyków peelingujących. Kliknij i zobacz szczotkę morelkowe

                                                                                     

Wreszcie nawilżanie ciała ma sens

Szczotkowanie ciała na sucho szczotką morelkowe znakomicie usuwa  zrogowaciały naskórek, który gromadzi się na skórze. Warstwa martwego naskórka skutecznie blokuje wchłanianie substancji aktywnych w głąb skóry. Dlatego tak ważne jest regularne szczotkowanie całego ciała.

Szczotka do masażu na sucho morelkowe to niezawodny sposób na zdrową, gładką i jędrną skórę. Wykonana w 100% z roślin - oprawiona w drewno bukowe, posiadająca włosie z kaktusa agawy oraz funkcjonalną przepaskę na dłoń, jest całkowicie naturalnym przyrządem do domowej pielęgnacji ciała.

                                                                                                    

Newsletter

Zapisz się aby otrzymywać kody rabatowe oraz informacje o promocjach i nowościach